Het voorbeeld dat je hier gelinkt hebt is denk ik gemaakt door gewoon de omtrekken van de personen te tekenen en de nummers erin te schrijven. Hoop dat je er niet 500 op de bewuste foto hebt staan, want dan ben je wel even bezig

Ik heb nooit met Elements gewerkt, maar denk dat het niet anders is dan in Photoshop (misschien kan iemand anders aanvullen/wijzigen als het wel anders is?)
Je opent je originele foto, daarboven maak je een nieuwe laag. Kies een kleur om te tekenen en trek de lijnen met een simpele, ronde brush ('penseel' gok ik in een Nederlandse versie). Als je het niet goed kunt zien, omdat de kleur die je gekozen hebt erg veel overeenkomt met de kleuren van de foto kun je verschillende dingen doen: Een andere kleur kiezen die wel contrasteerd en als het geheel klaar is er een andere kleur van maken (dit kan op heel veel manieren bij met 'fill' -geen idee of die optie in Elements zit- een andere kleur kiezen, of evt. alles selecteren en met de paint bucket tool alles een andere kleur geven door binnen je selectie te klikken bijv. )
Je kunt ook de opacity (ik gok iets als 'doorzichtigheid' in een Nederlandse versie) verlagen van je foto, zodat je de omtrekken nog wel ziet, maar dat het een stuk lichter wordt.
Als je ook de nummers erin geschreven of getypt hebt (evt. met een andere kleur) kun je de bovenste laag opslaan. Makkelijkste manier is de onderste laag (met de foto) onzichtbaar maken (heeft elements ook zo'n 'oogje'?) en dan opslaan als jpg of png (als je doorzichtigheid wilt behouden en dus alleen je getekende lijnen wilt).
Als de personen op de foto duidelijk 'verschillen' (contrast/kleur) van de achtergrond van de foto, kun je dit ook makkelijk uitknippen o.i.d. en dan de nummers erop schrijven. Maar als je dat nog nooit gedaan hebt wordt het lastig.
Is dit antwoord op je vraag, of bedoelde je iets anders?
Succes ermee!