Auteur Topic: Hoe kan het dat...  (gelezen 335 keer)  

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Marleen1

  • Gast
Hoe kan het dat...
« Gepost op: 30-10-2010, 14:22:03 »
Even een vraagje zodat de scrappers, maar ook ik, snappen waarom de 'out for publication' schitterende  :good1: layouts van Erica in de  'Layout van de Maand' staan? Het zijn 'oude' layouts met soms een datum uit 2009. Mij maakt het in principe helemaal niets uit hoor, maar ik kan me voorstellen dat er scrappers zijn die dit toch erg vreemd vinden. :hrmm:

Offline Anita

  • Forumbeheer
  • Godin
  • *
  • Berichten: 2.988
  • Geslacht: Vrouw
  • Onderdanig aan Site beheerder ;)
    • CentaniDesigns.blogspot.com
Re: Hoe kan het dat...
« Reactie #1 Gepost op: 30-10-2010, 23:25:47 »
Deze layouts van Erica heeft ze weggehaald omdat ze gepubliceerd worden in een Amerikaans tijdschrift, zie ons toetertopic!!! Gaaf hè? Maar toch goed dat je het even hier gemeld hebt, want zo wordt het voor de anderen ook duidelijk.

Marleen1

  • Gast
Re: Hoe kan het dat...
« Reactie #2 Gepost op: 01-11-2010, 12:24:00 »
Dat dacht ik al Anita maar wilde het voor de scrappers ook even duidelijk hebben ;)

 

Klik jij ook?  

* Volg ons

Digiscrap op Facebook.com Digiscrap op Hyves.nl Digiscrap op Twitter.nl Digiscrap op www.blogger.com RSS Digiscrap op OVI store